Aktuality

22.7.2018  Aktuálně prší

Konečně nám z nebe padá trocha vody! Tráva v táboře byla už úplně sešlapaná, cestičky v lese úplně suché a pánům stavbařům přehrad už netekla v potůčku ...pokračování...

21.7.2018  Táborák

Díky velmi dobré předpovědi počasí, jsme se rozhodli zapálit táborák dle plánu v sobotu večer! Povedlo se! Až do 22:00 bez kapky deště. Následně už jen kapky, které ...pokračování...

Tábor a jeho zázemí

Tábor LSaRT Rudolfova Pila se v posledních letech koná vždy v druhé části měsíce července. Tábor je určen pro děti a mládež od ukončené2. třídy ZŠ do 14 let.

táborový oheň Náplň tábora tvoří především aktivní rehabilitace (na doporučení ortopéda či praktického lékaře). V odpočinkové části hry, propojené příběhem (nejlépe trochu tajemným, trochu legračním a trochu dojemným), který provází děti po celý tábor. Tyto hry by měly děti nejen pobavit, ale měly by v  nich získat i nové znalosti a  dovednosti. Měly by se naučit se o sebe postarat, ale také pomáhat svým kamarádům a vedoucím.

Další náplní je sport - koupání, kopaná, volejbal, vybíjená, ringo, stolní tenis, šipky. Během tábora se též konají dva celodenní výlety do širokého okolí Rudolfovy Pily.

Během tábora se koná i karneval, táborová pouť, orientační běh, noční hra a olympiáda.

O děti se stará sehraná parta vedoucích a praktikantů, kteří se osvědčili již v minulých letech. Děti jsou zařazeny podle věku do oddílů s odpovídajícím programem.

u táboráku Děti jsou ubytovány buď v chatkách, a nebo dvoulůžkových stanech. Strava je pro děti zajištěna pětkrát denně, stejně tak je dbáno na dodržování pitného režimu. Zdravotní péči zajišťuje v případě potřeby lékař nebo zdravotní sestra.

Pokud Vás náš tábor zaujal, poskytneme Vám další podrobnější informace - napište nám.