13.5.2019  2 VOLNÁ MÍSTA

1 VOLNÉ MÍSTO V TERMÍNU 14.7.2019 - 27.7.2019 NA Rudolfově Pile
Pro přihláškusi zavolejte na tel. +420 379 722 514 ve všední den mezi 7:00 - 13:00
Sledujte ...pokračování...

10.5.2019  Přihlášky a dokumenty

Chtěli bychom požádat rodiče přihlášených dětí, aby nám postupně zasílali vyplněné přihlášky dětí a další dokumenty potřebné pro zdárný ...pokračování...


Tábor a jeho zázemí

Tábor LSaRT Rudolfova Pila se v posledních letech koná vždy v druhé části měsíce července. Tábor je určen pro děti a mládež od ukončené2. třídy ZŠ do 14 let.

táborový oheň Náplň tábora tvoří především aktivní rehabilitace (na doporučení ortopéda či praktického lékaře). V odpočinkové části hry, propojené příběhem (nejlépe trochu tajemným, trochu legračním a trochu dojemným), který provází děti po celý tábor. Tyto hry by měly děti nejen pobavit, ale měly by v  nich získat i nové znalosti a  dovednosti. Měly by se naučit se o sebe postarat, ale také pomáhat svým kamarádům a vedoucím.

Další náplní je sport - koupání, kopaná, volejbal, vybíjená, ringo, stolní tenis, šipky. Během tábora se též konají dva celodenní výlety do širokého okolí Rudolfovy Pily.

Během tábora se koná i karneval, táborová pouť, orientační běh, noční hra a olympiáda.

O děti se stará sehraná parta vedoucích a praktikantů, kteří se osvědčili již v minulých letech. Děti jsou zařazeny podle věku do oddílů s odpovídajícím programem.

u táboráku Děti jsou ubytovány buď v chatkách, a nebo dvoulůžkových stanech. Strava je pro děti zajištěna pětkrát denně, stejně tak je dbáno na dodržování pitného režimu. Zdravotní péči zajišťuje v případě potřeby lékař nebo zdravotní sestra.

Pokud Vás náš tábor zaujal, poskytneme Vám další podrobnější informace - napište nám.