Aktuality

28.7.2018  Loučíme se

Dnes dopoledne jsme s dětmi naposledy zasedli ke snídani! Byla výborná ořechová roláda a čaj. Potom se dělo úplně něco jiného. Místo tradiční cesty k ping-pongu, ...pokračování...

28.7.2018  Vstáváme do posledního dne

Dnešní ráno bude pro všechny děti trochu plačtivé! Ne proto, že se jim stýská po domově, ne proto, že jim je trochu smutno bez kamarádů ve škole
...pokračování...

Tábor a jeho zázemí

Tábor LSaRT Rudolfova Pila se v posledních letech koná vždy v druhé části měsíce července. Tábor je určen pro děti a mládež od ukončené2. třídy ZŠ do 14 let.

táborový oheň Náplň tábora tvoří především aktivní rehabilitace (na doporučení ortopéda či praktického lékaře). V odpočinkové části hry, propojené příběhem (nejlépe trochu tajemným, trochu legračním a trochu dojemným), který provází děti po celý tábor. Tyto hry by měly děti nejen pobavit, ale měly by v  nich získat i nové znalosti a  dovednosti. Měly by se naučit se o sebe postarat, ale také pomáhat svým kamarádům a vedoucím.

Další náplní je sport - koupání, kopaná, volejbal, vybíjená, ringo, stolní tenis, šipky. Během tábora se též konají dva celodenní výlety do širokého okolí Rudolfovy Pily.

Během tábora se koná i karneval, táborová pouť, orientační běh, noční hra a olympiáda.

O děti se stará sehraná parta vedoucích a praktikantů, kteří se osvědčili již v minulých letech. Děti jsou zařazeny podle věku do oddílů s odpovídajícím programem.

u táboráku Děti jsou ubytovány buď v chatkách, a nebo dvoulůžkových stanech. Strava je pro děti zajištěna pětkrát denně, stejně tak je dbáno na dodržování pitného režimu. Zdravotní péči zajišťuje v případě potřeby lékař nebo zdravotní sestra.

Pokud Vás náš tábor zaujal, poskytneme Vám další podrobnější informace - napište nám.