27.7.2019  Loučení

BUDÍÍÍÍČEK!
**
Takhle začalo poslední ráno na Rudolfově Pile. Celá noc bez deště, i když kolem blýskalo! Někteří vedoucí spali venku pod hvězdami, ...pokračování...

27.7.2019  Poslední den

Poslední den tábora už není plný den! Mezi 10:00 aŽ 11:00 odjedou děti, následně potom i vedoucí a personál. Vstáváme po teplé noci, kdy někteří spali venku ...pokračování...


Tábor a jeho zázemí

Tábor LSaRT Rudolfova Pila se v posledních letech koná vždy v druhé části měsíce července. Tábor je určen pro děti a mládež od ukončené2. třídy ZŠ do 14 let.

táborový oheň Náplň tábora tvoří především aktivní rehabilitace (na doporučení ortopéda či praktického lékaře). V odpočinkové části hry, propojené příběhem (nejlépe trochu tajemným, trochu legračním a trochu dojemným), který provází děti po celý tábor. Tyto hry by měly děti nejen pobavit, ale měly by v  nich získat i nové znalosti a  dovednosti. Měly by se naučit se o sebe postarat, ale také pomáhat svým kamarádům a vedoucím.

Další náplní je sport - koupání, kopaná, volejbal, vybíjená, ringo, stolní tenis, šipky. Během tábora se též konají dva celodenní výlety do širokého okolí Rudolfovy Pily.

Během tábora se koná i karneval, táborová pouť, orientační běh, noční hra a olympiáda.

O děti se stará sehraná parta vedoucích a praktikantů, kteří se osvědčili již v minulých letech. Děti jsou zařazeny podle věku do oddílů s odpovídajícím programem.

u táboráku Děti jsou ubytovány buď v chatkách, a nebo dvoulůžkových stanech. Strava je pro děti zajištěna pětkrát denně, stejně tak je dbáno na dodržování pitného režimu. Zdravotní péči zajišťuje v případě potřeby lékař nebo zdravotní sestra.

Pokud Vás náš tábor zaujal, poskytneme Vám další podrobnější informace - napište nám.