27.7.2019  Loučení

BUDÍÍÍÍČEK!
**
Takhle začalo poslední ráno na Rudolfově Pile. Celá noc bez deště, i když kolem blýskalo! Někteří vedoucí spali venku pod hvězdami, ...pokračování...

27.7.2019  Poslední den

Poslední den tábora už není plný den! Mezi 10:00 aŽ 11:00 odjedou děti, následně potom i vedoucí a personál. Vstáváme po teplé noci, kdy někteří spali venku ...pokračování...

Tábor 2019 - Námořníci

Letní sportovní a rekondiční tábor Českého červeného kříže od neděle 14. 07. 2019 do soboty 27. 07. 2019 – NÁMOŘNÍCI 2019

Každý náš tábor má vždy jiné zaměření. V roce 2019 se můžete těšit na dobrodružství spojené s plavbou námořníků na palubě dřevěné plachetnici po větru i proti. Na začátku se nalodíme, každý bude bydlet ve své kajutě. A jak už to na lodi bývá, i s dalšími námořníky a námořnicemi. Ještě před odplutím navštívíme tržiště, děti nakoupí zásoby na dlouho plavbu. Potom už nás čeká jen voda, nekonečný obzor, noční hvězdná obloha, naše loď a hledání ostrovů s poklady!

Program pro děti je připraven na vysoké úrovni, byl profesionálně propracován do posledního detailu a všichni vedoucí dokážou děti nadchnout pro každou činnost. Program tábora NÁMOŘNÍCI 2019 je opravdu pestrý, nejen námořnické uzlování, výroba záchranného kruhu, námořnické dovednosti, ale nízké lano, letní kino, výroba loďky, divoké závody s plachetnicí. Možná i spaní na opuštěném ostrově.

Děti budou kromě oddílů rozděleny na jednotlivé námořnické posádky, které mezi sebou budou soutěžit v různých disciplínách. Jako jsou například:

  • Představení posádky
  • Závody plachetnic
  • Záchranný kruh
  • Mytí paluby
  • Došla voda
  • Zásoby
  • Stožár
  • Mlha
A mnoho dalších.

Tábor se koná v areálu Rudolfova Pila nedaleko obce Pec pod Čerchovem v krásném prostředí Českého lesa (chráněná krajinná oblast Český les). Přímo v táboře jsou dvě hřiště s pevným povrchem, malá tělocvična a jídelna - to vše dává našim osvědčeným a zkušeným vedoucím, za kterými se děti rády vracejí, dostatek prostoru pro zajištění kvalitního programu za jakéhokoli počasí. Pro děti je připraveno ubytování v dřevěných chatkách a ve dvoulůžkových stanech. Tábor je zaměřen především na sport a cvičení pro děti. Jídlo 5x denně, celodenní pitný režim a samozřejmě také odborná zdravotnická péče.

Z dalších aktivit můžeme zmínit olympiádu, pouť, karneval, rekreační sportování, turnaje, koupání, výlety a hry a samozřejmě táboráky. Nejbližší koupaliště je vzdálené 1,2 km (Mlýneček).

Cena pobytu je: 5.350 Kč
Další pokyny a přihlášku najdete na této stránce.

Další informace můžete získat na
OS ČČK v Domažlicích (sportovní hala TJ Jiskra)
Fügnerova 647, 344 01  Domažlice
tel.: +420 379 722 514
e-mail: