Aktuality

22.7.2018  Aktuálně prší

Konečně nám z nebe padá trocha vody! Tráva v táboře byla už úplně sešlapaná, cestičky v lese úplně suché a pánům stavbařům přehrad už netekla v potůčku ...pokračování...

21.7.2018  Táborák

Díky velmi dobré předpovědi počasí, jsme se rozhodli zapálit táborák dle plánu v sobotu večer! Povedlo se! Až do 22:00 bez kapky deště. Následně už jen kapky, které ...pokračování...

Tábor 2018 - Řemesla

Letní sportovní a rekondiční tábor Českého červeného kříže od neděle 15. 07. 2018 do soboty 28. 07. 2018 – ŘEMESLA 2018

Každý náš tábor má vždy jiné zaměření. V roce 2018 se můžete těšit na dobrodružství spojené s rozvojem Řemesel v našich končinách od opravdu starých až po ty moderní dnešní. Na začátku se posuneme v čase zpět o pár set let, abychom znovu zažili a vyzkoušeli si stará řemesla našich předků a následně potom vyzkoušeli ty nové, které vznikají spíše jako dovednosti v posledních pár letech.

Program pro děti je připraven na vysoké úrovni, byl profesionálně propracován do posledního detailu a všichni vedoucí dokážou děti nadchnout pro každou činnost. Program tábora ŘEMESLA 2018 je opravdu pestrý, nejen uzlování, stezka odvahy, ale nízké lano, letní kino, zdění příčky, divoké závody s kolečky. Možná i spaní ve staré řezbářské dílně!

Děti budou kromě oddílů rozděleny na jednotlivé řemeslné skupiny, které mezi sebou budou soutěžit v různých disciplínách. Jako jsou například:

  • Nejlepší představení své řemeslné skupiny
  • Závody na stavbě s kolečky
  • Nejzajímavější výrobek
  • Sázky
  • Vodovod
  • Přehrada
  • Most
  • Zahradníci
  • A mnoho dalších

Tábor se koná v areálu Rudolfova Pila nedaleko obce Pec pod Čerchovem v krásném prostředí Českého lesa (chráněná krajinná oblast Český les). Přímo v táboře jsou dvě hřiště s pevným povrchem, malá tělocvična a jídelna - to vše dává našim osvědčeným a zkušeným vedoucím, za kterými se děti rády vracejí, dostatek prostoru pro zajištění kvalitního programu za jakéhokoli počasí. Pro děti je připraveno ubytování v dřevěných chatkách a ve dvoulůžkových stanech. Tábor je zaměřen především na sport a cvičení pro děti. Jídlo 5x denně, celodenní pitný režim a samozřejmě také odborná zdravotnická péče.

Z dalších aktivit můžeme zmínit olympiádu, pouť, karneval, rekreační sportování, turnaje, koupání, výlety a hry a samozřejmě táboráky. Nejbližší koupaliště je vzdálené 1,2 km (Mlýneček).

Cena pobytu je: 4.150 Kč
Další pokyny a přihlášku najdete na této stránce.

Další informace můžete získat na
OS ČČK v Domažlicích (sportovní hala TJ Jiskra)
Fügnerova 647, 344 01  Domažlice
tel.: +420 379 722 514
e-mail: