Aktuality

28.7.2018  Loučíme se

Dnes dopoledne jsme s dětmi naposledy zasedli ke snídani! Byla výborná ořechová roláda a čaj. Potom se dělo úplně něco jiného. Místo tradiční cesty k ping-pongu, ...pokračování...

28.7.2018  Vstáváme do posledního dne

Dnešní ráno bude pro všechny děti trochu plačtivé! Ne proto, že se jim stýská po domově, ne proto, že jim je trochu smutno bez kamarádů ve škole
...pokračování...

Tábor 2018 - Řemesla

Letní sportovní a rekondiční tábor Českého červeného kříže od neděle 15. 07. 2018 do soboty 28. 07. 2018 – ŘEMESLA 2018

Každý náš tábor má vždy jiné zaměření. V roce 2018 se můžete těšit na dobrodružství spojené s rozvojem Řemesel v našich končinách od opravdu starých až po ty moderní dnešní. Na začátku se posuneme v čase zpět o pár set let, abychom znovu zažili a vyzkoušeli si stará řemesla našich předků a následně potom vyzkoušeli ty nové, které vznikají spíše jako dovednosti v posledních pár letech.

Program pro děti je připraven na vysoké úrovni, byl profesionálně propracován do posledního detailu a všichni vedoucí dokážou děti nadchnout pro každou činnost. Program tábora ŘEMESLA 2018 je opravdu pestrý, nejen uzlování, stezka odvahy, ale nízké lano, letní kino, zdění příčky, divoké závody s kolečky. Možná i spaní ve staré řezbářské dílně!

Děti budou kromě oddílů rozděleny na jednotlivé řemeslné skupiny, které mezi sebou budou soutěžit v různých disciplínách. Jako jsou například:

  • Nejlepší představení své řemeslné skupiny
  • Závody na stavbě s kolečky
  • Nejzajímavější výrobek
  • Sázky
  • Vodovod
  • Přehrada
  • Most
  • Zahradníci
  • A mnoho dalších

Tábor se koná v areálu Rudolfova Pila nedaleko obce Pec pod Čerchovem v krásném prostředí Českého lesa (chráněná krajinná oblast Český les). Přímo v táboře jsou dvě hřiště s pevným povrchem, malá tělocvična a jídelna - to vše dává našim osvědčeným a zkušeným vedoucím, za kterými se děti rády vracejí, dostatek prostoru pro zajištění kvalitního programu za jakéhokoli počasí. Pro děti je připraveno ubytování v dřevěných chatkách a ve dvoulůžkových stanech. Tábor je zaměřen především na sport a cvičení pro děti. Jídlo 5x denně, celodenní pitný režim a samozřejmě také odborná zdravotnická péče.

Z dalších aktivit můžeme zmínit olympiádu, pouť, karneval, rekreační sportování, turnaje, koupání, výlety a hry a samozřejmě táboráky. Nejbližší koupaliště je vzdálené 1,2 km (Mlýneček).

Cena pobytu je: 4.150 Kč
Další pokyny a přihlášku najdete na této stránce.

Další informace můžete získat na
OS ČČK v Domažlicích (sportovní hala TJ Jiskra)
Fügnerova 647, 344 01  Domažlice
tel.: +420 379 722 514
e-mail: