18.5.2020  Zrušení tábora 2020

Vážení rodiče,
na základě "Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020" vydaná dne 15.5.2020 ...pokračování...

Tábor 2020 - Rudolfiáda

Letní sportovní a rekondiční tábor Českého červeného kříže od neděle 19. 7. 2020 do soboty 1. 8. 2020 – Rudolfiáda 2020

Každý náš tábor má vždy jiné zaměření. V roce 2020 se můžete těšit na dobrodružství spojené s konáním letní olympiády - u nás Rudolfiáda. Můžete se těšit na různorodé sportovní zážitky od srandovních soutěží, až po reálné závody ve štafetovém běhu, orientačním závodě, střelbě z luku, hodu koulí a mnoha dalších. Budeme soutěžit jak ve družstvech, tak dostanou příležitost i šikovní jednotlivci.

Program pro děti je připraven na vysoké úrovni, byl profesionálně propracován do posledního detailu a všichni vedoucí dokážou děti nadchnout pro každou činnost. Program tábora RUDOLFIÁDA 2020 je opravdu pestrý, nejen sportování, ale i další tábornické dovednosti.

Děti budou kromě oddílů rozděleny na jednotlivé sportovní týmy, které mezi sebou budou soutěžit v různých disciplínách. Jako jsou například:

  • štafetový běh
  • lukostřelba
  • přehazovaná
  • stolní tenis
  • fotbálek
  • hod koulí
  • orientační běh
  • překážková dráha
A mnoho dalších

Tábor se koná v areálu Rudolfova Pila nedaleko obce Pec pod Čerchovem v krásném prostředí Českého lesa (chráněná krajinná oblast Český les). Přímo v táboře jsou dvě hřiště s pevným povrchem, malá tělocvična a jídelna - to vše dává našim osvědčeným a zkušeným vedoucím, za kterými se děti rády vracejí, dostatek prostoru pro zajištění kvalitního programu za jakéhokoli počasí. Pro děti je připraveno ubytování v dřevěných chatkách a ve dvoulůžkových stanech. Tábor je zaměřen především na sport a cvičení pro děti. Jídlo 5x denně, celodenní pitný režim a samozřejmě také odborná zdravotnická péče.

Z dalších aktivit můžeme zmínit olympiádu, pouť, karneval, rekreační sportování, turnaje, koupání, výlety a hry a samozřejmě táboráky. Nejbližší koupaliště je vzdálené 1,2 km (Mlýneček).

Cena pobytu je: 5.550 Kč
Další pokyny a přihlášku najdete na této stránce.

Další informace můžete získat na
OS ČČK v Domažlicích (sportovní hala TJ Jiskra)
Fügnerova 647, 344 01  Domažlice
tel.: +420 379 722 514
e-mail: